Przy zakupie oferujemy:
- pomoc przy wyborze urządzenia fiskalnego,
- pomoc przy doborze szuflady kasowej, czytnika kodów kreskowych, czy odpowiedniego oprogramowania,
- przygotowanie niezbędnych dokumentów dla urzędu skarbowego,
- bezpłatną fiskalizację oraz programowanie listy towarów i usług,
- bezpłatne szkolenie w zakresie sprzedaży, oraz raportowania.
 
Zamówienie można złożyć telefonicznie, pod numerem 297646323 lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

Kasa fiskalna DATECS WP-25

Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.
Ergonomię pracy zapewniają duże klawisze oraz czytelny trzyliniowy wyświetlacz, umożliwiający komfortową obsługę klienta, przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy – stan naładowania baterii, połączenie z siecią, data i godzina.

CENA BRUTTO - 1600.00 PLN

Czytaj więcej...

Kasa fiskalna DATECS WP-50

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.
Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.
Zastosowane interfejsy komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

CENA BRUTTO - 1600.00 PLN

Czytaj więcej...

Kasa Online Farex PRO 300

Farex PRO to kasa, której szukasz – jedna z najtańszych na rynku, łatwa w obsłudze i skonfigurowana tak, aby nie trzeba było pamiętać o fiskalnych formalnościach. 

Kasa PRO 300 – mała, lekka i przenośna – sprawdzi się idealnie u Przedsiębiorców, którzy dysponują niewielką przestrzenią roboczą i potrzebują prostego lecz w pełni wydajnego urządzenia, lub którzy realizują sprzedaż poza punktem handlowym.

CENA BRUTTO - 1600.00 PLN

Czytaj więcej...

Kasa Online Farex PRO 600

Kasa PRO 600 – wygodna i ergonomiczna, stacjonarna kasa online, zapewniająca ponadprzeciętny komfort pracy będzie odpowiednim wyborem do punktów handlowych, w których sprzedaż realizowana jest na miejscu.
Farex PRO 600 to urządzenie wyprzedzające wymogi bezpieczeństwa nowych regulacji prawnych oraz efektowne połączenie nowoczesnych materiałów i klasycznych kształtów.
Farex PRO to nie tylko świetny produkt – to również niskie ceny.

CENA BRUTTO - 1649.00 PLN

Czytaj więcej...

Drukarka fiskalna EMAR Printo Line

Printo Line należy do segmentu małych stacjonarnych drukarek fiskalnych i jako jedyna w swojej klasie posiada obcinacz paragonów. Jej wymiary w podstawie to zaledwie: 13cm x 15,5cm, dzięki czemu zmieści na każdej ladzie handlowej zapewniając oszczędności przestrzenne i finansowe.

Printo Line możesz w każdej chwili rozbudować o dodatkowy wyświetlacz. W zależności od potrzeb stoiska handlowego może on być dokręcony do boku drukarki lub też funkcjonować jako urządzenie wolnostojące.

Printo Line to drukarka z ogromną bazą towarową do 300 000 pozycji. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w branży spożywczej czy odzieżowej oraz w innych, w których występuje duża rotacja towarów.

CENA BRUTTO - 2449.00 PLN

Czytaj więcej...

Drukarka fiskalna EMAR TEMPO PRO

TEMPO PRO standardowo wyposażona jest w interfejs Ethernet. Dzięki temu spełnia w  tym zakresie wymagania projektowanych urządzeń fiskalnych według nowych przepisów. Dlatego już dziś możesz wykorzystać połączenie z drukarką ON-LINE i mieć dostęp do paragonów w dowolnym czasie i miejscu. Możesz również korzystać z podłączenia drukarki poprzez port USB, lub USB i RS232. Wtedy kopie paragonów będą ściągane prosto na komputer do którego drukarka jest bezpośrednio podłączona.

CENA BRUTTO - 3049.00 PLN

Czytaj więcej...